Wyszukiwarka:
Miejscowość:
Typ obiektu:
Region:

Kontakt z administratorem serwisu
w sprawie reklamy na stronie:
94/ 720 38 90
608 769 913


Zapraszamy na ferie w górach.

Polecamy jedyne w swoim rodzaju noclegi w górach. Niepowtarzalne ferie w górach tylko u nas.

Solar Spa Hotel****- Szczawnica

Dane adresowe
Miejscowość Szczawnica
Ulica, nr budynku ul. Zdrojowa 4
Telefon 18 262 17 46 18 262 24 11
Telefon kom.
Strona internetowa www.solarspa.pl
Email recepcja@solarspa.pl

Zapraszamy na ferie.

Zapraszamy do luksusowego Hotelu Solar Spa w Szczawnicy, oraz mieszczącej się w nim Pienińskiej Uzdrowiskowej Kliniki Rehabilitacji i Leczenia Bólu.

Oferta nasza skierowana jest do wszystkich chcących miło spędzić czas, poznać piękno Małych Pienin, uprawiać czynny wypoczynek korzystając nie tylko z doskonałych tras narciarskich ale i spacerowych, bądź z kąpieli w basenie z licznymi atrakcjami znajdującym się na terenie kompleksu hotelowego.
Dla osób pragnących jednocześnie poprawić stan zdrowia, proponujemy pobyt w klinice znajdującej się w kompleksie hotelowym.
Leczymy wszelkiego rodzaju schorzenia kręgosłupa, narządów ruchu oraz układu oddechowego zarówno u dorosłych jak i u dzieci.
Opracowany program terapeutyczny pozwala u dużej części pacjentów uniknąć operacji, poprawić komfort życia oraz odporność organizmu.
Zabiegi po konsultacji z lekarzem i fizjoterapeutą dobrane są prawidłowo, zgodnie z profilem schorzenia.

Gabinet medycyny estetycznej dostępny w kompleksie SOLAR-SPA służy państwu gamą zabiegów w zakresie rewitalizacji skóry twarzy, zabiegów anty-aging, peelingów chemicznych na bazie kwasu glikolowego – są to zabiegi tzw. lunch-peeling nie wyłączające pacjenta z życia codziennego.

Dla małych gości korzystających z wypoczynku z rodzicami, proponujemy prócz spacerów, wypoczynku, kąpieli w basenie korzystanie z Pokoju Zabaw, w którym pod opieką animatora mogą miło spędzić czas.
Dzieciom także oferujemy możliwość korzystania z licznych zabiegów zleconych przez lekarza pediatrę podczas wizyty kwalifikacyjnej, zgodnie z profilem schorzeń. Szczególna wiadomość dla rodziców dzieci korzystających z wypoczynku w SOLAR-SPA!
Nasz hotel jest przyjazny dzieciom , dlatego pokoje są bezpieczne dla małych gości.

Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia w Szczawnicy.

 

Rezerwacje
Jeżeli chcą Państwo zarezerować pokój w prosimy o skorzystanie z poniższego formularza lub kontakt telefoniczny.
Po wypełnieniu przez Państwa poniższego formularza pracownik obiektu skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

Bywa ,że właściciel obiektu ma utrudniony dostęp do Internetu dlatego w przypadku braku potwierdzenia rezerwacji w przeciągu 24 godzin, prosimy o niezwłoczny kontakt telefoniczny z właścicielem !

Imię *
Nazwisko *
Nr. Telefonu *
Adres e-mail
Rezerwacja od
Rezerwacja do
Pokój
Ilość pokoi
Komentarz
You must enable javascript to see captcha here!
* pola obowiązkowe