Wyszukiwarka:
Miejscowość:
Typ obiektu:
Region:

Kontakt z administratorem serwisu
w sprawie reklamy na stronie:
94/ 720 38 90
608 769 913


Zapraszamy na ferie w górach.

Oferujemy niezapomniane Święta w górach. Niepowtarzalne ferie w górach z nami.

Dom Gościnny "Radków - GÓRY STOŁOWE"

Dane adresowe
Miejscowość Kudowa-Zdrój
Ulica, nr budynku Rynek 18
Telefon 74 871 26 87
Telefon kom. 502 092 932
Strona internetowa www.radkowgraniczna.pl
Email graniczna.radkow@interia.pl

Goście indywidualni przebywają u nas praktycznie przez cały rok i to pod pod ich kątem przygotowana została większość urządzeń i pomieszczeń naszego ośrodka.
Ostatnio coraz więcej osób decyduje się na przyjazd zimą: jest szansa na zimowy, górski kulig konny, a nowo zbudowane narciarskie trasy biegowe wokół Szczelińca Wielkiego z wzorowym zapleczem (wypożyczalnia sprzętu, ratrak) przyciągają coraz więcej chętnych, nawet z bardzo odległych stron.
Poza tym Góry Stołowe nawet w najsroższą zimę nadają się do wędrówek, a wejście na Szczeliniec Wielki w zimowej aurze i cudownej ciszy pozasezonowej to wyjątkowa przyjemność!

Radków leży u podnóża Szczelińca Wielkiego w Górach Stołowych (najmłodszy w kraju Park Narodowy).
Obiekt nasz
mieści się w zabytkowej kamienicy Rynku, jest stylowy (przed wojną był tu renomowany hotel) i w ostatnich latach został gruntownie wyremontowany (łazienka w każdym pokoju).

Obok stylowych pokoi typu hotelowego (z TV-Sat i łóżkami małżeńskimi) oraz apartamentu rodzinnego dla 4 do 5 osób oferujemy tanie noclegi w schludnych pokojach wieloosobowych.

 Posiadamy własną restaurację (przy zamówieniu z góry wyżywienie dzienne od 24 zł/os), kawiarnię, bar z bilardem, salę imprezową z kominkiem, przytulny grill-ogród oraz wypożyczalnię rowerów (dla naszych gości gratis!).
Specjalizujemy się w organizacji wczasów rodzinnych i pobytów indywidualnych (cały rok). Natomiast w miesiącach wiosennych (kwiecień - maj - czerwiec) koncentrujemy się na przyjmowaniu grup szkolnych i młodzieżowych, a także wycieczek zakładowych i pielgrzymek (pobliskie Sanktuarium Wambierzyce!).

Atrakcje : Radkowskie Skały, Błędne Skały, Szczeliniec Wielki, Słoneczne Skały, Baszty, Skalne Grzyby - to raj wędrówkowy Gór Stołowych: z licznymi szlakami i wspaniałymi punktami widokowymi.
Skalne Mesto
- niezwykły labirynt skalny po czeskiej stronie (30km).

Broumov - średniowieczne czeskie miasteczko z pięknym klasztorem i najstarszym klasztornym browarem w Czechach (unikalne piwo OPAT).

Wambierzyce - dolnośląska Jerozolima (Bazylika, Kalwaria, ruchoma szopka, mini zoo, skansen gospodarstwa domowego - 4km).
Nowa Ruda
- najstarsza w Europie kopalnia węgla kamiennego (z podziemną kolejką - 17 km).
Miasta zdrojowe (
Kudowa Zdrój, Polanica Zdrój, Duszniki Zdrój) – tylko 12 do 24 km.

Rezerwacje
Jeżeli chcą Państwo zarezerować pokój w prosimy o skorzystanie z poniższego formularza lub kontakt telefoniczny.
Po wypełnieniu przez Państwa poniższego formularza pracownik obiektu skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

Bywa ,że właściciel obiektu ma utrudniony dostęp do Internetu dlatego w przypadku braku potwierdzenia rezerwacji w przeciągu 24 godzin, prosimy o niezwłoczny kontakt telefoniczny z właścicielem !

Imię *
Nazwisko *
Nr. Telefonu *
Adres e-mail
Rezerwacja od
Rezerwacja do
Pokój
Ilość pokoi
Komentarz
You must enable javascript to see captcha here!
* pola obowiązkowe